Obrázky, Příznaky, Léčba, Příčiny, Diagnózu

zdraví, zdravotní péče, medicína

Fyzické Zdraví. V mysli fyzické zdraví, mnoho lidí se podívat na vnější vzhled jejich těla. Je pravda, že vnější tělo může projevit známky špatného zdraví. Ale to je interní systémy, které jsou skutečně důležité. Jak tělesných systémů—například oběhového, trávicího, dýchacího, nervového, kardiovaskulárního—vykonávat své úkoly, může být pocit osobou, a viděl v jeho vnější fyzický vzhled. Hepatitidy C je virus, který postihuje játra a může vést k rakovině jater, cirhóza, selhání jater nebo dokonce smrt. Ale asi 80 procent lidí, kteří se žloutenkou typu C nemají žádné příznaky na prvním místě. Dnes, hepatitidy C, je pravděpodobné, že bude šířit pomocí jehly a stříkačky používané k injekci nelegální drogy. Zvažte screening, pokud jste stávající nebo bývalý injekční uživatele drog (dokonce i když jste přestali před mnoha lety, nebo použít pouze jednou), pokud jste se narodili mezi lety 1945 a 1965, nebo pokud jste obdrželi krevní transfuzi nebo transplantaci orgánů před červencem 1992. Naštěstí, tam jsou některé nové, velmi účinné léky, které mohou zastavit progresi onemocnění, a dokonce eliminovat potřebu transplantace jater," Doktor říká Wergin.

Přibližně 75 procent dospělé populace má nějakou úroveň periodontální onemocnění, v závislosti na American Academy of Periodontology.
Periodontální onemocnění je závažné bakteriální infekce, které ničí kostní a pojivové tkáně, které drží zuby na svém místě, a je primární příčinou hnití zubů. I když předběžné studie naznačují vztah mezi onemocněním dásní a dalšími zdravotními problémy, Národní Ústav pro Dentální a Kraniofaciální Výzkum říká, že další studie jsou nutné potvrdit kauzální vztah.

Oční bulvy zapojení je také velmi časté. Nejvíce postiženy nevhodné mědi vklad rohovky, nejvíce ve své vnější průměr, což má za následek jev známý jako Kayser-Fleischer kroužky. Tento prsten je vyroben z mědi vklad zpočátku v horní a dolní části tyče po okolních duhovky a rohovky. Tento prsten může být detekován v oftalmologické vyšetření, které může pomoci v diagnostice wilsonovy choroby.
Na druhé straně může vést k tvrdnutí čočky a zvyšuje neprůhlednost stejné, označované jako vodopády.

Existuje několik možností k dispozici, aby zpomalit selhání ledvin, a pokusit se obnovit rovnováhu a správné fungování ledvin. Váš lékař může předepsat farmaceutické léky, a také podívat se, jestli tam jsou jiné koreluje podmínky, jako je cukrovka nebo vysoký krevní tlak, což může vyvolat problémy s ledvinami.

V pokročilejších podmínek, dialýza může být doporučeno, což je proces používání stroje k filtrování kapaliny ohledu na to, že se ledviny mají být filtrování. Im nejvíce závažné okolnosti, transplantace ledvin může být zapotřebí.

Bhagat Babulal který dává bylina je ovlivněn pouze tím, že odstraní efekt. Při léčbě bylin, jiné druhy zeleniny, včetně masa a alkohol jsou zakázány. Které musí být přísně dodržovány. Pak tyto bylinné léky jsou ovlivněny. Nicméně, ti, kteří přijali pravidla, a brát léky, mají zbavil do značné míry. Bylo mi řečeno, že Bhagat Babulal zůstal od rána do večera vidět pacientů. V případě léčby, se staly tak zkušený, aby se chytit puls a říct sloučit a jeho léčba.